تبلیغات
حامد - مربی گری مجازی

مربی گری مجازی [ورزشی , ]

اگه میخاهین مربی فوتبال در اینترنت شوید اینو بخونین

   

 پارس فوتبال با همکاری هت تریک برگزار می کند

پس از رایزنی های فراوان مسولان وب سایت هت تریک با پارس فوتبال , پارس فوتبال دات کام به عنوان اولین پایگاه تخصصی فوتبال ایران در جهت گسترش فعالیت های فوتبال دوستان ایرانی در اینترنت و تفریحات جذاب آنان تصمیم به ترجمه ی وب سایت hattrick.org گرفت .
بازی های فوتبال فانتزی و مربیگری فانتزی یکی از قسمت های لاینفک اکثر وب سایت های بزرگ ورزشی است که طرق بازی مختلفی دارد و یکی از پرطرفدار ترین قسمت های سایت های فوتبالی مطرح دنیا را تشکیل می دهد . هت تریک نیز یکی از این بازی هاست که در آن شما به عنوان یک مدیر باشگاه شروع به فعالیت می کنید . ثبت نام در هت تریک رایگان بوده و شما می توانید با شرکت در این بازی با میلیون ها فوتبال دوست حاضر در هت تریک در سراسر دنیا پیوند بخورید .
تلاش پایه گزاران این سایت شبیه سازی فوتبال حقیقی با ماهیت تمام مجازی بوده و در این راه نیز موفق بوده اند . شما به عنوان مدیر باشگاه فوتبال حرفه ای در دنیای مجازی را تجربه می کنید . ابتدا بهتر است به صورت کلی به هت تریک بپردازیم و در ادامه از درون باشگاه به فعالیتی که شما باید انجام بدهید میپردازیم .

هت تریک با پوشش دادن کشور های متعدد برای خود یک فدراسیون بین المللی تشکیل داده است  و به تبع آن در هر کشور لیگ های فراوان والبته تیم جوانان و تیم ملی تدارک دیده است.برای جذابیت بیشتر در این سامانه مجازی، تیم های ملی برای رسیدن به جام جهانی در مسابقات مقدماتی شرکت می کنند و سرانجام با پیکار در جام جهانی شبیه سازی کاملی از برگزاری مسابقات معتبر فوتبال در جهان به عمل می آورند.

 پس از عضویت در این سایت شما راهی لیگ محل سکونتتان می شوید و شروع به فعالیت می کنید . برای هر کشور لیگ های متعدد و گروه های متعدد در هر لیگ وجود دارد که هر گروه شامل 8 تیم می شود و طبیعتا هر فصل پس از انجام 14 مسابقه در 14 هفته به اتمام می رسد .

بالاترین لیگ هر کشور لیگ اصلی آن کشور نام دارد . مثلا برای ایران لیگ برتر یا برای اسپانیا لالیگا و ... .

در بالاترین لیگ تنها یک گروه هشت تیمی وجود دارد و سپس لیگ دسته دوم با 4 گروه 8 تیمی و لیگ دست سوم با 16 گروه 8 تیمی و سپس در سایر لیگ ها ,گروه ها توانی از 4 خواهند بود . در هر رده ای کسب رتبه ی 7و8 در گروه مساوی با سقوط مستقیم به لیگ پائین تر و رتبه ی 5و 6 راهی شدن به پلی آف با تیم های لیگ پائین تر است . رتبه ی اول صعود مستقیم یا پلی آف را در بر خواهد داشت ( پلی آف یک بازی تک حذفی است و در سلامت کامل ! برگزار می شود . در صورت شکست خوردن نمی توانید امیدی به مسوولان مملکت برای تکرار بازی یا... داشته باشید ! ) . همچنین دو هفته پیش از شروع لیگ جام حذفی سراسری آغاز می شود .

اعضای تیم:

هر تیم از بازیکنان مجازی تشکیل می شود که برای خود ملیتی دارند ( بازیکن دورگه نداریم . لطفا سوال نفرمائید ! ) و مربی تیم ملی یا جوانان که در انتخابات سراسری برای یک مدت مشخص انتخاب می شود با دعوت از بهترین بازیکنان یک کشور تیم ملی را انتخاب می کند ( اگر بازیکن مورد علاقتان دعوت نشد از طومار نوشتن یا فشار بر مربی پرهیز کنید ! انتخاب بازیکن بستگی به سلیقه ی مربی دارد ) این تیم ابتدا راهی مسابقات مقدماتی شده  و در صورت صعود راهی جام جهانی می شود . موفقیت تیم ملی بستگی مستقیمی با تعداد مشترکین هت تریک در یک کشور دارد ( در ادامه ی مقاله مفصل توضیح داده میشود ) کشور ایران با تعداد قلیل اعضا در هت تریک تا به امروز طعم حضور در جام جهانی را نچشیده  است!

اما در درون باشگاه : حقیقتا هت تریک توانسته شبیه سازی کاملی از باشگاه داری حرفه ای انجام دهد . پس از گرفتن تیم در این سایت شما با تعدادی بازیکن و یک مربی و ورزشگاه اختصاصی کوچک و بودجه ی 3 میلیاردی روبه رو می شوید . بودجه ای که در مقابل هزینه های شما بسیار ناچیز خواهد بود . هر هفته می توانید بیلانی از فعالیت های هفتگی خود مشاهده کنید در قسمت مخارج این بیلان ،حقوق بازیکنان ،حقوق کادر فنی ،هزینه ی نگه داری ورزشگاه ، سود بانکی پرداخت شده به خاطر بدهی و البته خرید بازیکن یا مربی یا افزایش ظرفیت ورزشگاه وجود دارد و در قسمت بودجه ی به دست آمده مبلغی که اسپانسر ها پرداختند و پول بلیط فروشی هفتگی وجود دارد . پس با این حساب شما برای کسب بودجه ی بیشتر باید هوادار و اسپانسر جذب کنید و آن ها را راضی نگه دارید ! (البته  یکی از اشکالات هت تریک ضعف در شبیه سازی تیم داری ایرانیست ! اگر تیم داری ایرانی کامل شبیه سازی می شد شما هرچقدر  می خواستید می توانستید بگویید گور بابای اسپانسر و طرفدار ! ) فروش بازیکن پس از ترقی در باشگاه هم می تواند سود هنگقتی نصیب شما کند اما در کل سرمایه ی اصلی برای شما تیم جوانان است ( قابل توجه باشگاه های داخلی سرمایه ی اصلی = تیم پایه ) شما هر هفته می توانید یک بازیکن از تیم جوانان به تیم اصلی خود ملحق کنید . بازیکن جوان به علت داشتن پتانسیل برای پیشرفت در سال های بعدی می تواند سود خوبی نصیب شما کند . شما هر هفته می توانید بر روی یکی از ویژگی های بازیکن تمرین کنید .مثلا گلزنی یا دفع توپ یا سانتر و قدرت بدنی و ... چند هفته انجام دادن این تمرینات باعث ارتقا سطح بازیکن در آن ویژگی خواهد شد .
شما می توانید کادر فنی کاملی برای خود برگزیند البته اگر توان مالی آن را داشته باشید ! کمک مربی ،مربی دروازه بان ها  ،مشاور اقتصادی، روان پزشک ،دکتر فیزیوتراپ و ... افرادی هستند که می توانند به کادر فنی اضافه شوند تا به رشد تیم کمک کنند ( باز هم قابل توجه مدیران وطنی ! ) شما می توانید با توجه به تعدا تماشاگران ورزشگاه اختصاصی خود را توسعه دهید!!!که البته هزینه ی زیادی را در پی خواهد داشت اما افزایش بلیط فروشی می تواند این اقدام را پر منفعت گرداند .
هر هفته شما می توانید یک بازی دوستانه انجام دهید در بازی دوستانه سعی کنید از بازیکنان ذخیره استفاده کنید تا آن ها نیز  رشد پیدا کنند ( هیچ روزنامه ای منتشر نمیشود کارشناسان هم نیستند خیالتان راحت ! )

...وسپس هر هفته در یکشنبه ی موعود ! بازی لیگ خود را انجام دهید . وظیفه ی ارنج تیم با شماست شما باید با تحلیل حریف در بازی های قبل استراتژی مناسب و بهترین سیستم  برای بازی خود انتخاب کنید  ( متاسفانه قابلیت فحش دادن در رختکن هنوز تعبیه نشده است! )

خرید و فروش بازیکنان در تمام ایام سال هفت روز هفته 24 ساعت شبانه روز ! امکان پذیر است . شیوه ی ترانسفر به صورت مزایده ای می باشد . یعنی مثلا شما بازیکنی را می خواهید به فروش برسانید . ابتدا رقم پایه ای مطرح می کنید . همچنین مدت زمانی برای فروش این بازیکن تعیین می شود . اگر تا آن زمان کسی رقم درخواستی شما را پذیرفت بازیکن از آن او می شود  و بازیکن به بالاترین پیشنهاد دهنده تعلق میگیرید .

هم اکنون کار ترجمه این طرح در حال پیگیری است و شما برای دریافت اطلاعات بیشتر جهت حضور بهتر و مناسبتر در این طرح می توانید به آدرس زیر در اجنمن فعالیتهای فوق برنامه پارس فوتبال دات کام مراجعه کنید.

http://parsfootball.com/forums/showthread.php?t=10&page=1&pp=10

غفلت نکنید . هت تریک را امتحان کنید ....

به دنیای باشگاه داری مجازی خوش آمدید ...نوشته شده توسط حامد در دوشنبه 17 مرداد 1384 و ساعت 07:08 ق.ظ
ویرایش شده در دوشنبه 17 مرداد 1384 و ساعت 07:08 ق.ظ


لینک ثابت || نطرات [--]نوشته های قبلی...

هدیه تهرانی

jessica alba

سایت گل از علی جون

Stealth

مهناز افشار

همه چی!

دانلود بازی

لعیا زنگنه

Rachel McAdams

شارلاتان

پرسپولیس

خبر

کعبی

گفتگوی اختصاصی فیفا با علی جون

مربی گری مجازی


صفحات وبلاگ...

 

درباره وبلاگ

 وبلاگ من
ایمیل من
[yahoo]

نویسندگان

حامد(18)

موضوعات

ورزشی(8)
سینما(8)
بازی بازی(1)
موبایل(1)

آرشیو

  مرداد 1384 (18)


لینکستان


لینکدونی

سام (-)
آرشیو لینكدونی


جستجوخبرنامه


آمار وبلاگ

بازدید های امروز :
بازدید های دیروز :
كل مطالب :
كل نظرها :
كل بازدید ها :
افراد آنلاین : [Online]
ایحاد صفحه : -


 با تشکر از...

طراح قالب

All Powered By :
MihanBlog.com

ssx.Mihanblog.com